D. Sabonio „Pacers“ nepasipriešino Graikijos monstro vedamai „Bucks“ ekipai (VIDEO)

Lietuvis vis dar negali padėti savo komandai dėl traumos, o jo trūkūmas akivaizdus, nes komanda susiduria su sunkumais. Domanto Sabonio atstovaujama Indianos "Pacers" (42-24) svečiuose nusileido Milvokio "Bucks" (49-16) rezultatu 98-117 (24:32, 26:22, 22:30, 26:33).

Jau nuo pirmo kėlinio Indianos krepšininkų varžovai įgijo pranašumą, nors prieš ilgąją pertrauką jis šiek tiek sumažėjo, tačiau antroje rungtynių dalyje namų komanda toliau tolo. Pasipriešinti per likusius ketvirčius nepavyko, o "Bucks" nesunkiai iškovojo pergalę.

Mūsiškis vėl nežaidė, o komandoje rezultatyviausias buvo Mylesas Turneris su 22 taškais, dar 17 pridėjo Bojanas Bogdanovičius.

Nugalėtojų gretose vėl buvo rezultatyviausias graikas Giannis Antetokounmpo su 29 taškais, jam talkino 27 pelnęs Khrisas Middletonas.