D. Sabonio sėkmingą žaidimą nustelbė „Celtics“ gynėjo pergalingas dėjimas paskutinę sekundę (VIDEO)

Indianos „Pacers“ ekipa išleido jau turėtą pergalę iš rankų ir buvo priversta namuose nusileisti Bostono „Celtics“ ekipai 111:112.

„Celtics“ jau buvo priversta imtis pražangų taktikos, nes tiksint paskutinėms rungtynių sekundėms jie atsilikinėjo. Vis dėlto, Bojano Bogdanovičiaus perdavimas Victorui Oladipo adresato nepasiekė ir kamuolį perėmė Terry Rozier. Gynėjo jau niekas nepavijo ir jis dėjimu padovanojo „Celtics“ dar vieną pergalę.

Tuo tarpu Domantas Sabonis ir vėl žaidi itin gerai. Jis per 29 minutes pelnė 18 taškų (7/13 dvit., 0/1 trit., 4/4 baudos), atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus suklydo ir dukart prasižengė.

Lietuviui esant aikštėje „Pacers“ įmetė 12 taškų daugiau negu „Celtics“ ir tai yra geriausias rezultatas komandoje.

Prie įspūdingo išgelbėjimo smarkiai prisidėjo ir Kyrie Irvingas. Dar likus 31 sekundei „Pacers“ pirmavo 107:102, tačiau tada K. Irvingo du tritaškiai iš eilės sugrąžino intrigą į rungtynes. Tuo tarpu V. Oladipo per lemiamas 2 rungtynių minutes pelnė 12 iš savo 38 taškų.

„Pacers“ ekipoje V. Oladipo ir buvo rezultatyviausias su 38 taškais, D. Sabonis pelnė 18, Darrenas Collisonas 15, o Thaddeusas Youngas 13.

„Celtics“ ekipoje išsiskyrė K. Irvingas su 30 taškų (5/8 trit.), Jaysonas Tatumas pridėjo 16, Marcusas Smartas 15, o Alas Harfordas 14 (10 atk. k., 9 rez. perd.).