Išskirtiniai kadrai: ką išgyveno I. Thomasas, kai sužinojo, jog jis buvo iškeistas į „Cavaliers“ (VIDEO)

Vieną dieną tu atiduodi visą save ir esi miesto herojus, o kitą tau paskambina ir praneša, jog esi iškeistas. Su tokia realybe šią vasarą susidūrė Isaiah Thomasas, kurio emocijos išgirdus apie šį sprendimą buvo įamžintos puikiai sukurtame vaizdo įraše. Įžaidėjo pasidalintas išskirtinis video atnešė puikią galimybę žiūrovams pamatyti tai, ką turi išgyventi į mainus patekęs žaidėjas.

Apie savo mainus I. Thomasas sužinojo sugrįžęs namo į Sietlą. Radęs praleistą Danny Ainge‘o skambutį, jis perskambino „Celtics“ generaliniam direktoriui, kuris jam paaiškino, jog šis buvo iškeistas į „Cavaliers“ klubą.

„Tai beprotybė. Žmogau, ką tu kalbi? Mano vaikai juk netrukus ten turėjo pradėti mokyklą. Po mano pasirodymų, po visko ką aš padariau dėl komandos, tu taip negali elgtis! Tačiau tai yra tai, ko jis nori. Danny tiesiog toks yra. Tačiau aš nepykstu, man tiesiog atrodo beprotiška, kad jie galėjo taip pasielgti. Aš nepykstu: pykčiau jei mane būtų iškeitę į silpną komandą. Juk mes ir taip būtume laimėję finalus. Todėl tai yra taip beprotiška. Po galais, po visko ką aš jiems padariau… Juk dėl to pyks visas miestas“, – tik išgirdęs naujienas sunkiai jas virškino gynėjas.

I. Thomasą suprasti lengva. Vos keturi mėnesiai prieš šiuos mainus, tragiškoje avarijoje mirus jo sesei, įžaidėjas nepaliko savo komandos ir jau kitą dieną žengė į aikštę atkrintamosiose rungtynėse su „Bulls“. „Celtic“ garbę jis vėliau gynė net ir jausdamas skausmą, o galiausiai atstovaudamas šiai komandai jis patyrė šlaunies traumą, dėl kurios jis nežaidžia iki šiol. Savo lojalumą komandai jis buvo parodęs ir tą pačią vasarą, kai sutiko žaisti už mažesnį atlyginimą, kad komandai pavyktų į savo gretas prisivilioti Gordaną Haywardą.

„Visų pirma paskambinau mamai, paskambinau tėčiui ir pamažu naujieną pranešiau artimiausiems savo žmonėms. Apie tai netrukus turėsiu pasakyti savo vaikams. Mano jauniausias sūnus beveik visą savo gyvenimą praleido Bostone! Tuo tarpu mano vyresnysis sūnus ir vėl turės išgyventi persikraustymą į kitą miestą“, – apie pirmuosius sunkumus po mainų kalbėjo žaidėjas.

Kiek nurimęs įžaidėjas pripažino, jog šios naujienos gerokai jį įskaudino.

„Tai mane tikrai įskaudino. Po visko ką aš dėl jų padariau, po visko ką aš išgyvenau… Ir net po to aš vis tiek viską dariau dėl jų, kai galėjau tiesiog grįžti namo ir užbaigti savo sezoną. Ir tuomet aš susižeidžiau, o vėliau bežaidžiant aš patyriau dar rimtesnę traumą. Tam miestui aš atidaviau savo širdį. Yra labai skaudu, kai atidavus viską tam miestui, tu sužinai, kad esi iškeistas. Galiausiai, juk mane iškeitė ne pats miestas. O dabar aš tikriausiai daugiau ten niekada nerungtyniausiu. Tai buvo verslo ėjimas atliktas verslininko. Šiame sporte tu išmoksti, kad tai tik verslas ir nėra jokios ištikimybės. Tu susipažinsi su žmonėmis, sukursi su jais santykius, bet nebus jokio lojalumo – jie darys tai, kas geriausia jiems, o tu turi daryti tai, kas geriausia tau. Aš tai žinojau tik atėjęs į lygą ir tai supratau, tačiau kai tai įvyko, mane vis tiek ištiko šokas“, – emocingai kalbėjo I. Thomasas.

Buvo įamžintas ir pokalbis, kuriuo amerikietis pranešė šią naujieną savo vaikams. Jauniausias iš jų negalėjo suprasti, kodėl buvo iškeistas jo tėtis, užduodamas klausimą, kuris privertė Isaiah nusijuokti: „ar jie tave iškeitė todėl, kad manė, jog tu esi per geras?“ Tuo tarpu vyriausias jo sūnus negalėjo patikėti tuo, kad tėtis išvyksta į vieną iš jo mėgstamiausių komandų ir stebėjosi, kodėl jis nesidžiaugia galimybe rungtyniauti su LeBronu Jamesu.

Išskirtinis I. Thomaso video, kuriame galite pamatyti jo emocijas ir reakciją, sužinojus, jog jis buvo iškeistas į „Cavaliers“ klubą:

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts