D. Sabonis atrodė solidžiai, tačiau gavo pastabų iš NBA žvaigždės

Indianos „Pacers“ ekipa ir toliau aktyviai kaunasi dėl ketvirtosios vietos Rytų konferencijoje, o šį kartą savo pozicijas pagerino po pergalės 106:103 prieš Sakramento „Kings“.

Šiame susitikime Domantas Sabonis ant parketo praleido 24 minutes, pelnė 8 taškus (4/6 dvit.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir 4 prasižengė.

Įdomus epizodas įvyko antrajame kėlinyje, kai D. Sabonis už nugaros turėjo 13 cm žemesnį Vince‘ą Carterį ir bandė užsiimti geresnę poziciją priimant kamuolį. Vis dėlto V. Carteris aktyviai stūmė lietuvį, o šis smuktelėjo į priekį ir riktelėjo dėl kontakto.

Arbitrai skyrė pražangą V. Carteriui, o pastarasis lietuviui sušuko: „Baik vaidinti“.

Ketvirtajame kėlinyje, kuriame viskas ir sprendėsi, „Pacers“ į priekį tempė Victoras Oladipo. Gynėjas per ketvirtį pelnė 13 iš savo 2 taškų ir likus 17 sekundžių smeigė tritaškį po kurio „Pacers“ pirmavo 4 taškais. Likus 2,5 sekundėms V. Oladipo dar ir sumetė baudų metimus, kurie įtvirtino pergalę.

„Kings“ ekipoje rezultatyviausias buvo Bogdanas Bogdanovičius pelnęs 21 tašką (4/9 trit.), Buddy Hieldas pridėjo 20 (4/7 trit.), Willie Cauley-Steinas 19, o Frankas Masonas 12.

„Pacers“ gretose išsiskyrė Bojanas Bogdanovičius su 25 taškais, V. Oladipo pridėjo 24, o Thaddeusas Youngas 18.