Ketvirtame kėlinyje dantis parodžiusi Lietuvos rinktinė krito po teisėjų klaidos (VIDEO)

17 taškų deficitą panaikinusi Lietuvos rinktinė liko už stipriausių pasaulio čempionato komandų aštuntuko. Dainiaus Adomaičio auklėtiniai 75:78 (14:26, 26:24, 14:15, 21:13) krito prieš Prancūziją ir atsisveikino su šansais žaisti ketvirtfinalyje.

Rungtynės prasidėjo slogiai mūsų krepšininkams ir jie greitai susidūrė su mobilaus ir greito prancūzų puolimo pasekmėmis. Po labai prasto pirmo kėlinio, Lietuvos rinktinė dar sugebėjo atsigauti antro kėlinio pradžioje ir stipriai sušvelninti deficitą, tačiau Prancūzija ketvirčio pabaigoje vėl padidino pranašumą.

Mūsų tautiečiai pabudo tik ketvirtame kėlinyje, kai sėkmingais L. Lekavičiaus, M. Kalniečio ir J. Mačiulio metimai švelnino ir net persvėrė rezultatą į teigiamą pusę. Tuo tarpu varžovai niekaip negalėjo pelnyti taškų, tačiau lemiamais momentais rungtynių pabaigoje didelė sėkmė pradėjo šypsotis ir priešininkams.

Pačioje susitikimo pabaigoje teisėjų dėmėsio nesulaukė epizodas, kuris galėjo nulemti visą rungtynių baigtį.

Lietuva: Jonas Valančiūnas 18 (8 atk. kam.), Mantas Kalnietis 12, Marius Grigonis ir Lukas Lekavičius (2/3 trit.) – po 10, Edgaras Ulanovas 8.

Prancūzija: Evanas Fournier 24, Nando De Colo 21, Nicolas Batumas 12, Rudy Gobertas 9 (8 atk. kam.).