D. Sabonis buvo arti dvigubo dublio, tačiau „Pacers“ nedideliu skirtumu pralaimėjo (VIDEO)

NBA lygoje rungtyniaujantis lietuvis vėl surengė solidų pasirodymą, tačiau jo komandai teko pripažinti priešininkų pranašumą nedideliu skirtumu. Domas Sabonis su Indianos "Pacers" (32-16) svečiuse, rezultatu 106-103 (24:19, 29:23, 25:27, 28:34) pralaimėjo Memfio "Grizzlies" (20-30).

Visas rungtynes pirmavo namų komanda, o mūsiškio ekipai teko vytis, ką jie pradėjo daryti tik antroje rungtynių pusėje, nes pirmi du kėliniai nesiklostė pakankamai sėkmingai. Po ilgosios pertraukos skirtumas pradėjo po truputi tirpti, tačiau pakankamai priartėti prie varžovų taip ir nepavyko.

D. Sabonis žaidė 32 minutes ir pelnė 11 taškų (3/7 dvitaškiai, 5/8 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 8 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė vieną kamuolį, tačiau suklydo 3 kartus ir prasižengė 2.

Rezultatyviausias jo komandoje buvo Bojanas Bogdanovičius su 21 tašku.

Nugalėtojų gretose Mike Conley surinko 22, Jarenas Jacksonas Jr. 20, Marcas Gasolis 18 taškų.