D. Sabonis buvo arti dvigubo dublio, tačiau prieš siautėjantį graiką „Pacers“ nieko padaryti negalėjo (VIDEO)

Šios nakties NBA lygos rungtynėse lietuviui iš Indianos teko žaisti prieš vieną iš geriausių Europos krepšininkų. Domantas Sabonis su atstovaujama "Pacers" (38-20) ekipa namuose turėjo pripažinti Milvokio "Bucks" (43-14) su Giannio Antetokounmpo pranašumą rezultatu 97-106 (18:26, 29:29, 32:21 18:30).

Rungtynės prasidėjo sunkiai, o jau po pirmo kėlinio mūsiškio komanda turėjo beveik dviženklį deficitą. Visgi prieš einant į ilgąją pertrauką rezultatas nepakito, o trečiame kėlinyje jį pavyko panaikinti. Viską rungtynėse nulėmė ketvirtasis kėlinys, kuriame sustabdyti svečių nepavyko.

D. Sabonis per 27 minutes surinko 14 taškų (7/11 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai), jis taip pat atkovojo 9 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, tačiau prasižengė 4 kartus ir 2 kartus prarado kamuolį.

Bojanas Bogdanovičius buvo rezultatyviausias komandoje ir pelnė 20 taškų, Darrenas Collinsonas pridėjo 14.

Nugalėtojų gretose siautėjo graikas 0G. Antetokounmpo, kuris surinko 33 taškus, Malcolm Brogdonas 17, Khrisas Middletonas 15.