Dramatiškoje kovoje D. Sabonio nuostabus žaidimas atnešė pergalę „Pacers“ ekipai

NBA lygoje neeilinį pasirodymą surengė Lietuvos atstovas, kurio dėka komanda sunkioje kovoje pasiekė pergalę. Domantas Sabonis su atstovaujama Indianos „Pacers“ (26-15) pranoko Minesotos „Timberwolves“ (15-25) krepšininkus rezultatu rezultatu 104:99 (24:30, 30:29, 22:18, 28:22).

Pirmoji rungtynių dalis buvo sunki ir mūsiškio ekipa svečiuose niekaip negalėjo išsiveržti į priekį ilgam, nors keletą progų turėjo. Visgi, po ilgosios pertraukos „Pacers“ pradėjo žaisti kur kas geriau, pradėjo mažinti atsilikimą, o ketvirtame ketvirtyje ir išsiveržti į priekį šiame klampiame susitikime.

D. Sabonis buvo komandos lyderis ir per 36 minutes surinko 29 taškus ir atkovojo 13 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, blokavo varžovo metimą ir pats gavo bloką.