NBA peštukams – baudos; įsivėlė šeimų nariai

Įkaitusi atmosfera

NBA lygoje kilo nemažas skandalas po to, kai pirmadienio nakties rungtynių tarp Denverio „Nuggets“ bei Majamio „Heat“ metu, kuomet Kolorado valstijos klubas pirmavo 111:94 ir rngtynių nugalėtojo klausimas jau išspręstas, Denverio klubo aukštaūgis Nikola Jokičius iš nugaros smogė „Heat“ puolėjui Markieffui Morrisui.

Už tokius nesportiškus veiksmus serbų milžinui skirta vienerių NBA rungtynių diskvalifikacija, tačiau nenubaustas neliko iš šio incidento auka M. Morrisas. Pastarajam skirta net 50 tūkstančių JAV dolerių bauda už prieš tai buvusius šiurkščius žaidimo prieš N. Jokičių epizodus, o į konfliktą dar bandęs veltis „Heat“ lyderis Jimmy Butleris turės palengvinti savo biudžetą 30 tūkstančių JAV dolerių.

Apie šias sankcijas viešai paskelbė NBA lyga.

Vis dėlto, šis konflktas neapsiėjo ir be viešų replikų, į kurias įsivėlė taipogi NBA lygoje rungtyniaujantis M. Morriso brolis Marcusas Morrisas:

Palaukė, kol brolis atsuks jam nugarą. Pasižymėjau tai“, – „Twitter“ paskyroje pabrėžė nukentėjusiojo artimas giminaitis.

Į tai netruko sureaguoti ir N. Jokičiaus broliai, specialiai susikūrę paskyrą „Twitter“ platformojo, kad palaikytų Nikolą. Jie rašė:

„Turėtum viską palikti taip, kaip yra, o ne grasinti mūsų broliui. Tavo brolis nešvariai žaisti pradėjo pirmas. Jei nori žengti toliau, žinok, mes tavęs lauksime. Broliai Jokičiai“.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts