D. Sabonis buvo rezultatyvus ir arti dvigubo dublio, o „Pacers“ šventė dar vieną pergalę (VIDEO)

NBA lygoje rungtyniaujantis lietuvis ir toliau demonstruoja gerą formą ir užtikrinta žaidimą, kurio dėka jis tapo jau vienas iš komandos lyderių. Domantas Sabonis su Indianos "Pacers" (27-13) svečiuose įveikė Klivlando "Cavaliers" (8-33), kurie šiame sezone neranda kelio pergales. Galutinis susitikimo rezultatas 115:123 (16:35, 27:25, 36:29, 36:31).

Jau nuo pirmų minučių svečiai pradėjo kurtis pranašumą, o po pirmų dviejų kėlinių į ilgąją pertrauką jie išėjo pirmaudami 17 taškų skirtumu. Antroje rungtynių dalyje situacija pasikeitė ir namai pradėjo vytis priešininkus, tačiau iki galo to padaryti nepavyko.

D. Sabonis žaidė 35 minutes ir pelnė 15 taškų (7/12 dvitaškiai, 0/1 tritaškis, 1/2 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 9 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius ir kartą prasižengė.

Rezulatyviausias komandoje buvo Thaddeusas Youngas, kuris surinko 26 taškus.

Pralaimėtojų gretose daugiausiai taškų surinko Jordanas Clarksonas 26, Alecas Burksas pridėjo 19.