Lyderio neradusi „Baskonia“ nusileido „Real“

Ispanijos ACB pirmenybėse ir toliau užtikrintai žygiuoja Madrido „Real“ (22-1) krepšininkai.

Pablo Laso auklėtiniai išvykos rungtynėse 85:74 (27:20, 18:16, 21:24, 19:14) nugalėjo lietuviškąją Vitorijos „Bakonia“ (19-5) ir pratęsė įspūdingą pergalių seriją Ispanijoje.

Rungtynes užtikrintai pradėjo „Real“ krepšininkai ir įpusėjus pirmajam ketvirčiui turėjo dviženklį pranašumą. Antrajame kėlinyje „Baskonia“ demonstravo ganėtinai stabilų pataikymą iš žaidimo, tačiau puikus Gabrieliaus Decko žaidimas neleido šeimininkams per daug priartėti.

Po ilgosios pertraukos žaidimas kardinaliai nesikeitė. „Real“ ir toliau kontroliavo žaidimą, o lyderio vaidmens ėmėsi Walteris Tavaresas. Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Real“ absoliučiai dominavo po krepšiais ir pranašumą padidino iki 23 taškų. Nors „Baskonia“ rungtynių pabaigoje be atsako smeigė 4 tolimus metimus atsilikimas buvo per didėlis, o „Real“ šventė pergalę.

Abu lietuviai rungtynes pradėjo starto penkete. Rokas Giedraitis aikštelėje praleido 30 minučių ir pasižymėjo 8 taškais (0/3 trit., 4/5 dvit.) ir atkovojo 4 kamuolius.

Kitas lietuvis Tadas Sedekerskis aikštelėje praleido 7 minutes, tačiau nė karto nemetė į krepšį.

„Baskonia“: Pierria Henry 14, Achille Polonara ir Ilimane Diopas po 10, Luca Vildoza 11.

„Real“: Gabrielis Deckas 18, Walteris Tavaresas 16, Trey Thompkinsas 14, Fabienas Causeur 13, Carlosas Alocenas 11.