M. Hezonja mano, kad NBA lygoje Šaras gautų į dantis ir būtų greitai atleistas

M. Hezonja su kamuoliu

Mario Hezonja yra krepšininkas, sukaupęs namažai patirties tiek žaisdamas krepšinį Europoje, tiek už jos ribų. Vienu taletingiausių savo kartos krepšininkų laikomas 26 metų lengvasis krašto puolėjas iš Dubrovniko jau penktą sezoną priklauso Eurolygos ekipai, tačiau nepaisant jauno amžiaus jau yra spėjęs sužaisti ir 5 NBA sezonus.

Šiame sezone Kazanės „Unics“ spalvas ginantis kroatas neseniai dalyvavo Eurolygos tinklalaidėje „Crossover“, kurią veda ir stipriausios Europos klubinio krepšinio lygos žaidėjus kalbina buvęs Arvydo Sabonio bendraklubis Madrido „Real“ laikais Joe Arlauckas.

Pokalbiui pakrypus apie skirtumas tarp krepšinio Europoje ir Amerikoje, M. Hezonja įžvelgė esminius filosofijos skirtumus. Puolėjo manymu, NBA kur kas svarbesnis trenerio charakteris ir manieros bendraujant su krepšininkais, tad tokie Europos krepšinio karštakošiai kaip Šarūnas Jasikevičius ar Željko Obradovičius, nepaisant savo žinių ir trenerio talento, už Atlanto tikrai neįsitvirtintų.

„Jau antroje treniruotėje jie gautų po smūgį ir greitai po to būtų atleisti. Sakau nuoširdžiai, taip nutiktų. Aš nekvestionuoju to, ar jie yra geri treneriai. Aš tiesiog sakau, kokia būtų kitų vaikinų reakcija NBA lygoje“, – nedviprasmiškai sau būdingu tonu rėžė „Super Mario“ pravardę turintis kroatas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts