D. Sabonis ir vėl pranoko M. Turnerį, bet tai pergales neatnešė (VIDEO)

Domanto Sabonio vedama Indianos „Pacers“ ekipa 102:111 turėjo pripažinti Vašingtono „Wizards“ pajėgumą.

Šiose rungtynėse „Pacers“ vertėsi be dviejų komandos lyderių – Victoro Oladipo ir Darreno Collisono. Tiesa, „Wizards“ taip pat buvo nepajėgiausios sudėties ir žaidė be Johno Wallo.

D. Sabonis šiame susitikime kilo nuo suolo ir žaidė 27 minutes, o per tą laiką pelnė 15 taškų (7/10 dvit., 0/2 trit., 1/3 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 3 kartus suklydo.

Šiose rungtynėse pagrindinis D. Sabonio konkurentas dėl minučių aikštėje Mylesas Turneris per 22 minutes pelnė vos 6 taškus (2/5 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 5 kamuolius, 3 kartus suklydo ir 5 prasižengė.

„Pacers“ neišgelbėjo ir geriausias sezono rungtynes sužaidęs Bojanas Bogdanovičius, kuris pelnė 29 taškus (4/8 dvit., 5/7 trit., 6/7 baud.).

„Pacers“ gretose B. Bogdanovičius ir buvo rezultatyviausias su 29 taškais, Joe Youngas pridėjo 17, D. Sabonis 15, Lance‘as Stephensonas 13 (9 atk. kam.).

„Wizards“ komandoje Bradley Bealas pelnė 21 tašką, Kelly Oubre 15, Otto Porteris 13, Ianas Mahinmi 12.