D. Sabonis ketvirtame kėlinyje atvedė „Pacers“ į pergalę (VIDEO)

Indianos „Pacers“ ekipa su Domanto Sabonio pagalba 114:112 įveikė Orlando „Magic“ krepšininkus.

Nugalėtojams D. Sabonis per 28 minutes pelnė 17 taškų (8/12 dvit., 0/1 trit., 1/3 baud.), atkovojo 9 ir 1 perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 5 kartus suklydo.

Lietuvis iš savo 17 taškų, net 9 pelnė ketvirtajame kėlinyje, o tai buvo per paskutines ketvirčio 5 minutes. Būtent tuo metu „Pacers“ ir pavyko perlaužti rungtynes.

Šiose rungtynėse jau žaidė ir Mylesas Turneris, kurio vietą startiniame penkete buvo užėmęs D. Sabonis. Tiesa, ir šiose rungtynėse lietuvis pradėjo rungtynes aikštėje nuo pat pirmųjų minučių, o M. Turneris pakilęs nuo suolo per 11 minučių pelnė 4 taškus.

„Pacers“ vienu metu atsiliko net 21 tašku, tačiau trečiąjį kėlinį pradėjo sprurtu 18:8 ir sumažino atsiliimą iki 7 – 71:78. Antroje ketvirtojo kėlinio pusėje D. Sabonis per tris minutes pelnė 8 taškus, o „Pacers“ ekipa panaikino 8 taškų deficitą ir jau pirmavo 111:106.

„Magic“ komanda likus 20 sekundžių sumažino atsilikimą iki taško ir tada prie baudų metimų linijos pasiuntė D. Sabonį, kuris pataikė tik vieną baudos metimą. Vis dėlto, kitoje aikštės pusėje Aaronas Gordonas prametė abi baudas ir pergalę iškovojo „Pacers“.

„Pacers“ gretose Victoras ladipo pelnė 24 taškus, Lance‘as Stephensonas pridėjo 21 (8/10 dvit.), Thaddeusas Youngas 20, D. Sabonis 17, Darrenas Collisonas 11.

„Magic“ ekipoje rezultatyviausias buvo Aaronas Gordonas su 22 taškais (11 atk. kam.), Evanas Fournier pridėjo 21, Elfridas Paytonas 12, o Kemas Birchas 11.