D. Sabonis kovingai žaidė po krepšiu, tačiau „Pacers“ nesėkme pradėjo atkrintamąsias (VIDEO)

Į NBA lygos play-off'us patekęs lietuvis pirmą serijos susitikimą pradėjo kovingai nusiteikęs, tačiau jo komanda dėl vieno prasto kėlinio pralaimėjo visą susitikimą. Domantas Sabonis su atstovaujama Indianos "Pacers" ekipa pirmame susitikime prieš Bostono "Celtics" pralaimėjo rezultatu 74-84 (20:20, 25:18, 8:26, 21:20).

Mūsiškio komanda svečiuose atrodė puikiai pirmus du kėlinius, o prieš ilgąją pertrauką jau turėjo 7 taškų pranašumą. Visgi antroji rungtynių dalis pradėjo klostitis tragiškai ir per ketvirtį sukrapštę vos 8 kėlinius jie atsiliko nuo priešininkų, o paskutinis kėlinys nieko nepakeitė.

D. Sabonis žaidė 28 minutes ir pelnė 7 taškus (3/9 dvitaškiai, 1/2 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 9 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tačiau suklydo 2 kartus ir prasižengė 3.

Komandoje rezultatyviausias buvo Cory Josephas su 14 taškų, 12 pridėjo Bojanas Bogdanovičius.

Nugalėtojų gretose po 20 taškų pridėjo Kyrie Irvingas ir Marcusas Morrisas, 15 pelnė Jaysonas Tatumas.