D. Sabonis neišgelbėjo „Pacers“ nuo pralaimėjimo – V. Carteris užfiksavo rekordą

NBA lygoje netikėtą pralaimėjimą patyrė lietuvio Domanto Sabonio atstovaujama Indianos „Pacers“ ekipa, kuri nusileido Atlantos „Hawks“ rezultatu 111:116 (26:43, 34:21, 35:32, 16:20).

Pirmame kėlinyje varžovai susikūrė galingą dviženklį pranašumą, kuris buvo vienas iš pergalės faktorių. Tiesa, „Pacers“ sugebėjo sušvelninti atsilikimą ir vieno tikslaus metimo, tačiau ketvirtame ketvirtyje nepavyko perlaužti susitikimo eigos.

D.Sabonis per 34 minutes pelnė 25 taškus (11/13 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 3/3 baudų metimų), atkovojo 11 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, 2 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Taip pat gerai žaidė ir J. Holiday su 18 taškų, 17 pridėjo T. J. Warrenas.

Nugalėtojų gretose fantastišką pasirodymą surengė T. Youngas ir pelnė 41 tašką.

Vince Carteris pasižymėjo įspūdingi rekordu ir aikštėje pasirodė jau 4 dešimtmetyje (90-ieji, 00-ieji, 10-ieji ir 20-ieji).