D. Sabonis pasižymėjo atkovotais kamuoliais, o „Pacers“ grįžo į pergalių kelią (VIDEO)

NBA lygoje rungtyniaujantis lietuvis sėkmingu žaidimu po krepšiais padėjo komandai iškovoti pergalę. Domantas Sabonis su atstovaujama Indianos "Pacers" (33-19) ekipa svečiuose nugalėjo Majamio "Heat" (24-27) rezultatu 88-95 (27:21, 27:32, 23:31, 11:11).

Rungtynės nebuvo paprastos, o komandos net 11 kartų keitėsi lyderio pozicija. Po pirmo kėlinio dar pirmavo namai, tačiau jau antro kėlinio pabaigoje rezultatas buvo beveik lygus. Po ilgosios pertraukos Indianos krepšininkai sužaidė geresnį trečią kėlinį, o ketvirtame abi nebuvo rezultatyvios ir to pakako laimėti.

D. Sabonis žaidė 24 minutes ir pelnė 7 taškus (1/5 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 5/8 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 10 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, blokavo varžovo metimą, tačiau suklydo ir prasižengė po 2 kartus.

Rezultatyviausias komandoje buvo Bojanas Bogdanavočius su 31 tašku, jam talkino Darrenas Collinsonas su 21 tašku.

Pralaimėtojų gretose Dwyane Wade surinko 21 tašką, Hassanas Whiteside 19.