D. Sabonis sugrįžo ant suolo, tačiau „Pacers“ vis tiek triumfavo (VIDEO)

Domantas Sabonis po ilgos pertraukos rungtynes ir vėl pradėjo nuo atsarginių žaidėjų suolelio, tačiau tai nesutrukdė Indianos „Pacers“ ekipai iškovoti pergalę 105:101 prieš Memfio „Grizzlies“.

D. Sabonis ant suolo grįžo po 11 rungtynių pertraukos ir per 21 minutę pelnė 10 taškų (4/5 dvit., 2/3 baud.), sugriebė 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, dukart suklydo ir tris kartus prasižengė.

Tuo metu lietuvį iš startinio penketo išstūmęs Mylesas Turneris per 33 minutes pelnė 15 taškų (2/5 dvit., 1/1 trit., 8/12 baud.) ir atkovojo 11 kamuolių.

Likus vos 34 sekundėms, M. Turneris baudų metimais persvėrė rezultatą 102:101, o
likus 2 sekundėms Wayne‘as Eldenas nepataikė, galėjusio tapti, pergalingo metimo.
„Grizzlies“ krepšininkai iškart prasižengė prieš Bojaną Bogdanovičių, o W. Seldenas dar buvo nubaustas ir technine pražanga už ginčus dėl to, jog nebuvo sušvilpta pražanga prieš jį.

„Pacers“ komandoje rezultatyviausias buvo B. Bogdanovičius su 21 tašku, Darrenas Collisonas pridėjo 16, M. Turneris 15, Victoras Oladipo ir Lance‘as Stephensonas po 13, D. Sabonis ir Thaddeusas Youngas po 10.

„Grizzlies“ komandoje W. Seldenas pelnė 24 taškus (6/10 dvit.), Marcas Gasolis pridėjo 23 (9 atk. kam.), Andrew Harrisonas 13, o Dilonas Brooksas 12.