J. Valančiūnas dominavo aikštelėje ir pasižymėjo galingu dvigubu dubliu, kuris atvedė į pergalę (VIDEO)

Aukštaūgis iš Lietuvos dar kartą įrodė, kodėl jis rungtyniauja NBA lygoje, o jo buvusi komanda gali graužtis nagus praradus tokį žaidėją. Jonas Valančiūnas su Memfio "Grizzlies" (31-45) svečiuose palaužė Finikso "Suns" (17-60) ekipą rezultatu 120-115 (23:38, 31:24, 34:30, 32:23).

Pirmą kėlinį namai sužaidė puikiai, o mūsiškio ekipai teko panaikinti dviženklį taškų deficitą. Jau antrame kėlinyje skirtumas ženkliai sumažėjo, o antroje rungtynių dalyje toliau menko ir Memfio krepšininkai sėkmingai išsiveržė į priekį ketvirtame kėlinyje.

J. Valančiūnas sužaidė fantastiškas rungtynes ir per 35 minutes pelnė 34 taškus (16/27 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 2/2 baudos metimai), jis taip pat atkvojo 20 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė ir blokavo 2 metimus, tačiau suklydo 3 kartus ir prasižengė tiek pat.

Jam geriausiai talkino Mike Conley su 33 taškais.

Pralaimėtojų gretose taip pat puikiai pasirodė Devinas Bookeris, kurio sąskaitoje 48 taškai, dar 17 pridėjo DeAndre Aytonas.