D. Sabonis sužaidė vidutiniškai – „Pacers“ liko sutriuškinti „Jazz“ ekipos

NBA lygoje stiprų pralaimėjimą patyrė lietuvio atstovaujama ekipa, kuri nerado tinkamo žaidimo. Domantas Sabonis su Indianos „Pacers“ (28-16) sužaidė blankias sezono rungtynes ir pralaimėjo Jutos „Jazz“ (30-13) krepšininkams rezultatu 88:118 (23:29, 21:27, 19:24, 25:38).

Kiekvienas kėlinys priklausė varžovų ekipai, kuri vis tolo nuo „Pacers“. Pastarieji bandė žaisti sėkmingai, tačiau jiems vis pritrūkdavo taiklumo, bei gynyboje tinkamo žaidimo, kas ir nulėmė triuškinamą pralaimėjimą.

D. Sabonis per 29 minutes pelnė 10 taškų ir atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Rezultatyviausias komandoje buvo M. Turneris ir A. Holiday, kurių sąskaitoje po 12 taškų.

Nugalėtojų gretose D. Mitchellas pelnė 25 taskus, R. Gobertas 20.