D. Sabonis vėl buvo lyderis, o „Pacers“ sutriuškino „Pistons“ (VIDEO)

Už Atlanto vandenyno žaidžiantis lietuvis ir toliau demonstruoja solidžią formą bei tampa komandos lyderiu. Domantas Sabonis su atstovaujama Indianos "Pacers" (24-12) ekipa pasiekė triuškinamą pergalę namuose prieš Detroito "Pistons" (16-17) komandą rezultatu 125:88 (32:21, 26:24, 33:24, 34:19).

Jau nuo pirmo kėlinio namai atrodė kur kas geriau ir susikūrė dviženklį pranašumą, kurį dar padidino prieš ilgąją pertrauką. Antroje rungtynių dalyje situacija nesikeitė ir Indianos krepšininkai toliau skriaudė varžovus bei padidino atotrūkį.

D. Sabonis žaidė 26 minutes ir pelnė 19 taškų (8/12 dvitaškių, 3/4 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 12 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, tačiau suklydo 4 kartus ir 5 prasižengė.

Jam talkino Darrenas Collisonas, kuris irgi surinko 19 taškų.

Pralaimėtojų gretose Blake Griffinas buvo rezultatyviausias su 18 taškų, dar 14 pridėjo Luke Kennardas.