D. Sabonis vėl pasižymėjo dvigubu dubliu, o „Pacers“ iškovojo 7-tą pergalę iš eilės (VIDEO)

NBA lygoje ir toliau sėkmingai rungtyniauja mūsiškis, kuris su savo komanda demonstruoja pergalingą formą ir iškovojo jau 7-tą pergalę iš eilės. Domantas Sabonis su atstovaujama Indianos "Pacers" (20/10) namuose nugalėjo Niujorko "Knicks" (9/22) komandą rezultatu 110-99 (28:26, 28:27, 23:20, 31:26).

Rungtynės buvo klampios, o abi komandos norėjo pergalės ir apsikeitė lyderio role net 11 kartų. Tiesa visus kėlinius nedideliu skirtumu laimėjo lietuvio komanda ir to pakako užbaigti rungtynes dviženkliu pranašumu.

D. Sabonis per 22 minutes pelnė 13 taškų (6/10 dvitaškiai, 1/2 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 12 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, tačiau 2 kartus suklydo ir prasižengė 4.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo Victor Oladipo su 26 taškais, o 24 pridėjo Mylesas Turneris.

Pralaimėtojų komandoje Enesas Kanteris surinko 20 taškų, o dar 19 pridėjo Timas Hardaway Jr.