Galingas D. Sabonio dvigubas dublis išgelbėjo komandą išvykoje

NBA lygoje po pertraukos pasirodė ir dar viena komanda, kurioje žaidžia lietuvis. Domantas Sabonis su atstovaujama Indianos „Pacers“ (33-23) svečiuose pranoko Niujorko „Knicks“ (17/39) rezultatu 106:98 (15:20, 36:24, 29:21, 26:33).

Nors, „Knicks“ nėra pati kovingiausia komanda lygoje, tačiau lengva svečiams nebuvo. Pirmą ketvirtį laimėjo būtent namų ekipa, tačiau jau antrame bei trečiame kėlinyje dominavo „Pacers“. Tiesa, paskutinis ketvirtis vėl priklausė Niujorko krepšininkams.

D.Sabonis per 37 minutes pelnė 24 taškus (8/16 dvitaškiai, 8/10 baudos metimai), sugriebė 13, perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, 3 sykius suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Rezultatyviausias žaidėjas komandoje buvo T. J. Warrenas su 27 taškais.

Pralaimėtojų gretose B. Portisas surinko 19 taškų.