D. Sabonis buvo arti dvigubo dublio, o „Pacers“ laimėjo 6-tą kartą iš eilės (VIDEO)

NBA lygoje puikią formą ir toliau demonstruoja lietuvio atstovaujama Indianos „Pacers“ ekipa, kuri iškovojo jai 6-tą pergalę iš eilės. Domantas Sabonis su komanda namuose įveikė Šarlotės „Hornets“ rezultatu 90:99 (32:19, 22:19, 23:33, 22:19).

Namų krepšininkai jau pirmame kėlinyje atrodė geriau bei susikūrė dviženklį pranašumą. Prieš ilgąją pertrauką dar pavyko pranašumą padidinti. Žinoma svečiai nepasidavė ir puikiai sužaidė trečią kėlinį bei sušvelnino deficitą tačiau paskutinis ketvirtis priklausė mūsiškio komandai.

D. Sabonis per 21 minutę pelnė 9 taškus (4/5 dvitaškiai, 1/2 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 9 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau suklydo tiek pat ir prasižengė 3 kartus.

Rezultatyviausias komandoje buvo Milesas Turneris su 18, Bojanas Bogdanovičius pridėjo 14 taškų.

Pralaimėtojų gretose Kemba Walkeris surinko net 34 taškus, Jeremy Lambas 21, Cody Zelleris 18.