Europcup tiesiogiai: „Lietkabelis“ – „Hamburg“

Panos Kalaitzakis atakuoja krepšį

Sėkmingai ULEB Europos taurės kovas pradėjęs Panevėžio „Lietkabelis“ trečiadienį stos jau į ketvirtąjį europinio fronto mūšį 2021-2022 metų sezone. Šiame rate„Cido“ namų arenoje jų lauks vokiškas Hamburgo „Towers“ testas.

Iki šiol panevėžiečiai jau pasiekė dvi pergales, kuomet išvykos mačuose patiese tiek Vroclavo „Slask“ (Lenkija), tiek Trento „Dolomiti Energia“ (Italija) klubus, o pirmajame namų mače tik po labai atkaklios kovos rungtynių pabaigoje nusileido galingajam Krasnodaro „Lokomotiv“ klubui iš Rusijos.

Nors Aukštaitijos sostinės atstovai savo sudėtyje ir neturi pirmojo ryškumo europinio krepšinio žvaigždžių, jie žaidžia itin racionalų, gerai taktiškai apgalvotą ir kietą krepšinį, kurio pirminis akcentas – sunkus darbas gynyboje. Būtent darbas ginant savąjį krepšį yra kertinė trenerio Nenado Čanako filosofijos dalis, o dividendai puolime neretai ateina iš kantraus triūso gynyboje.

Čia sužinokite geriausius kazino internete.

Kietas žaidimas savoje aikštės pusėje gali tapti vieninteliu raktu į sėkmę trečiadienio susitikime, kadangi ispanų trenerio Pedro Calleso vadovaujama Hamburgo ekipa žaidžia itin greitą atakuojantį krepšinį. Atakas „Towers“ neretai bando užbaigti pradinėse derinių situacijose, nevengia altruistiškų ir oportunizmu pagrįstų sprendimų. Labiausiai puolime Europos taurės starte išsiskyrė amerikiečiai Calebas Homesley (21,5tšk.), anksčiau Eurolygos duoną krimtęs Ray'us McCallumas (17,0tšk.), Jaylonas Brownas (14,4tšk.) bei estas Maikas-Kalevas Kotsaras (12,0tšk.)

Panevėžiečių laimei, į Lietuvą neatskrido C. Homesley, kuris šiuo metu yra susižeidęs. Kita vertus, ir „Lietkabelio“ lazaretas nėra tuščias – sunkią traumą toliau gydosi Dovydas Giedraitis, o pralaimėtame šeštadienio LKL namų mače prieš Kėdainių „Nevėžį-Optibet“ N. Čanako auklėtinių gretose stigo Gedimino Oreliko bei Vytenio Lipkevičiaus. Ar šiedu kertiniai „Lietkabelio“ krepšininkai bus pasirengę padėti savo komandos draugams kovoje prieš solidų, tačiau pergalių Europos taurėje iki šiol dar nepasiekusį varžovą iš Vakarų, paaiškės tik prieš pat susitikimą.

Rungtynių pradžia – 19:00 val.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts