„Maccabi“ Kaune versis be vieno savo lyderių

„Maccabi" Kaune versis be O. Hunterio

Ketvirtadienį Kauno „žalgirio“ laukia svarbi Eurolygos dvikova su Tel Avivo „Maccabi“. Izraelio ekipa įtikinamai laimėjo pirmojo rato mačą Šventojoje žemėje 85:57.

Vis dėlto, savo vilčių patekti į „Top 8″ etapą dar nepraradę kauniečiai sulaukė iš Tel Avivo stovyklos šiokių tokių pozityvumo teikiančių žinių. Pranešama, kad stipriausiam Izraelio klubui rungtynėse Kaune negalės padėti kertinis vidurio puolėjas Othello Hunteris. 34 metų 203cm ūgio aukštaūgis iš JAV pajuto kojos skausmus ir su komanda į laikinąją Lietuvos sostinę neišvyko.

Tiesa, šis krepšininkas praleido ir „Žalgiriui“ itin prastai besiklosčiusį praėjusių metų lapkričio 12-osios mačą tel Avive. Vis dėlto, puolime įspūdingų rezultatų nedemonstruojantis O. Hunteris yra labai svarbus gynybos ramstis išsikeitimuose prieš žemesnius varžovus, gerai saugo baudos aikštelę, kamšo komandos draugų paliktas spragas gynyboje.

Bent teoriškai, jo nebuvimas aikštėje turėtų palengvinti kauniečių užduotis puolime.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts