Australijos krepšinio žvaigždė nusifotografavo „Playboy“ leidiniui

wnba playboy

203cm vidurio puolėja iš Australijos Elizabeth Cambage yra puiki krepšininkė, ne kartą įrodžiusi savo talentą tiek WNBA varžybose, atstovaudama „Dallas Wings“ ir „Los Angeles Aces“ ekipas, tiek gindama nacionalinės Australijos moterį krepšinio rinktinės spalvas.

Visgi pastaruoju metu ši išvaizdi aukštaūgė, pirmoji moteris, įdėjusi kamuolį į krepšį per Olimpines žaidynes, kuriai taipogi priklauso WNBA lygos rekordas – 53 pelnyti taškai per mačą, garsėja ne tik įspūdį keliančiais bei dėmesį patraukiančiais pasirodymais krepšinio aikštėse, bet ir už jos ribų.

Praėjusiais metais vienam ESPN sporto leidiniui nuoga nusifotografavusi ir dėl to kritikos strėlių sulaukusi Liz, šiais metais žengė dar drąsesnį žingsnį, atskleisdama savo didelio ir ištreniruoto kūno grožybes „Playboy“ žurnalui.

Nors ir toliau netyla žmonės, smerkiantys sportininkę dėl tokių drąsių ar netgi vulgarių pozavimų be drabužių, pati L. Cambage teigia nesidrovinti savo kūno, neatitinkančio moterų grožio standartų, ir mėgaujasi tiek erotinėmis fotosesijomis, tiek seksu.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts