D. Sabonis žaidė rezultatyviai – „Pacers“ pasiekė pergalę

NBA lygoje dar vieną pergalę pasiekė lietuvio atstovaujama Indianos „Pacers“ (20-9) ekipa, kurioje žaidžia Domantas Sabonis. Mūsiškis su komandos draugais rezultatu 119:105 (30:32, 38:25, 24:22, 27:26) pranoko Sakramento „Kings“ (12-16) klubą.

Susitikimas prasidėjo nuo rezultatyvaus pirmojo kėlinio, kuriame šiek tiek geriau pasirodė „Kings“ krepšininkai. Visgi, prieš ilgąją pertrauką pavyko susikūrti dviženklį pranašumą „Pacers“ ekipai, kuri likusį laiką pirmavo.

D. Sabonis per 33 minutes surinko 15 taškų (6/13 dvitaškių, 3/6 baudų metimų), atkovojo 9 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus bei po 3 kartus suklydo ir prasižengė.

T. J. Warrenas buvo rezultatyviausias su 23 taškais.

Pralaimėtojų gretose R. Holmesas surinko 20 taškų.