Latvius treniruos Luca Banchi

Naujasis Latvijos rinktinės treneris Luca Banchi

Po visiško Latvijos nacionalinės vyrų krepšinio rinktinės fiasko 2022 metų Europos čempionato atrankoje iš šios rinktinės vyriausiojo trenerio pareigų atsistatydino Roberts Štelmahers. Po buvusio Vilniaus „Ryto“ bei Latvijos rinktinės įžaidėjo pasitraukimo iš nacionalinės komandos stratego posto, kurį laiką kaimynų rinktinė oficialiai vyriausiojo trenerio neturėjo.

Vis dėlto, Latvijos žiniasklaida praneša, jog laukimas baigtas ir naujasis latvių strategas bus 55 metų italas Luca Banchi.

Šis krepšinio specialistas yra pakankamai gerai žinomas Europoje, o pastaruoju metu darbavosi NBA Plėtojimosi lygoje žaidžiančių „Brooklyn Nets“ trenerių štabe.

Prieš kelionę už Atlanto italas strategavo Manto Kalniečio ir Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ žaidimui, tačiau dėl prastų galingai suburto Rusijos klubo rezultatų iš ten buvo atleistas.

Su naujuoju treneriu Latvijos rinktinė, savo krepšinio aruoduose tikrai nestokojanti visame krepšinio pasaulyje puikiai žinomų pavardžių, mėgins įveikti 2023 metų pasaulio pirmenybių atranką.

Primename, kad į 2019 metų planetos pirmenybes braliukai“ nepateko, o 2017 metų Europos čempionato ketvirtfinalyje nusileido vėliau čempionais tapusiems slovėnams.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts