Dar vienas „Mavericks“ pralaimėjimas paženklintas dar vienu D. Nowitzkio rekordu (VIDEO, REZULTATAI)

Dalaso „Mavericks“ ekipa nesugebėjo pasirūpinti, jog jų žvaigždė Dirkas Nowitzki pasiektų rekordą tinkamai ir 101:104 pralaimėjo Los Andželo „Clippers“ komandai.

Šis susitikimas vokiečiu tapo tikrai istorinis. Mat aukštaūgis tapo šeštuoju krepšininku NBA istorijoje, pasiekusiu 50 tūkst. žaistų minučių kiekį. D. Nowitzkis prisijungė prie Kareemo Abdul-Jabbaro, Karlo Malone‘o, Kevino Garnetto, Jasono Kiddo ir Elvino Hayeso.

D. Nowitzki karjerą NBA pradėjo 1998-aisiais, kai buvo naujokų biržoje pasirinktas 9-uoju šaukimu. Iš viso, įskaičiuojant ir NBA lokautus, D. Nowitzki praleido tik 73 rungtynes per įspūdingos trukmės karjerą.

Istoriniame susitikime D. Nowitzki per 25 minutes pelnė 12 taškų (2/4 dvit., 2/7 trit., 2/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius, blokavo metimą, po kartą suklydo ir prasižengė.

Tuo metu „Clippers“ dar ketvirtame kėlinyje, likus kiek daugiau negu 5 minutėms atsiliko 91:101. Tačiau po to laiko „Mavericks“ nepelnė nė taško, o „Clippers“ spurtas 13:0 padėjo jiems iškovoti pergalę.

„Mavericks“ ekipoje rezultatyviausias buvo Wesley Matthewsas pelnęs 23 taškus (7/12
trit.), 16 pridėjo Devinas Harrisas, po 12 pelnė D. Nowitzkis, Dennisas Smithas (9 kld.) ir J.J. Barea.

„Clippers“ ekipoje Danilo Gallinari pelnė 28 taškus (4/5 trit.), Tobiasas Harrisas pridėjo 19 (1/5 trit.), Lou Williamsas 15 (8 rez. perd., 1/5 trit.), Avery Bradley 12, o Samas Dekkeris 10.

Portlendo „Trail Blazers“ 91:111 Detroito „Pistons“
Orlando „Magic“ 111:109 Majamio „Heat“
Jutos „Jazz“ 133:109 Naujojo Orleano „Pelicans“
Šarlotės „Hornets“ 104:121 Denverio „Nuggets“
Čikagos „Bulls“ 98:104 Sakramento „Kings“