Dar vienas monstriškas J. Hardeno pasirodymas padėjo iškovoti pergalę „Rockets“ (VIDEO)

Dar vieną fantastišką pasirodymą surengė vienas geriausių lygos gynėjų, kurio sąskaitoje daugiau nei pusės komandos. Jamesas Hardenas su Hiustono "Rockets" (46-27) namuose nugalėjo San Antonio "Spurs" (42-31) rezultatu 111-105 (36:24, 26:23, 19:34, 30:24).

Jau pirmame kėlinyje namai susikūrė dviženklį pranašumą, o antrame kėlinyje jį dar šiek tiek padidino. Tiesa, po ilgosios pertraukos svečiai gana stipriai sušvelnino deficitą, bet lemiamas ketvirtis vėl priklausė Hiustono ekipai.

Savo pasirodymu vėl visus sužavėjo J. Hardenas, kuris pelnė 61 tašką (10/21 dvitaškiai, 9/13 tritaškiai, 14/17 baudos metimai) per 37 minutes.

Jam talkino Chrisas Paulas su 18 taškų.

Pralaimėtojų gretose Brynas Forbesas pelnė 20, dar 18 pridėjo Derrickas White'as.