Dar vienas neįtikėtinas 61 taško J. Hardeno pasirodymas (VIDEO)

NBA lygoje šiandien netrūko puikių pasirodymų, tačiau niekas neprilygo Jameso Hardeno šou iš Hiustono "Rockets" (27-20) komandos. Amerikietis su savo komanda svečiuose įveikė Niujorko "Knicks" (10-36) 110-114 (31:28, 32:30, 15:30, 32:26).

Rungtynės buvo permainingos, nors pirmus du kėlinius laimėjo svečiai ir į ilgąją pertrauką išėjo pirmaudami, tačiau jau antroje rungtynių dalyje Niujorko krepšininkai sužaidė puikų kėlinį. Visgi trečio kėlinio neužteko ir ketvirtame Hiustono komanda vėl žaidė rezultatyviai ir pasiekė pergalę.

J. Hardenas vedė į pergalę savo komandą ir per 40:00 minučių pelnė 61 tašką (12/18 dvitaškiai, 5/20 tritaškių, 22/25 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 15 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 5 kamuolius, tačiau suklydo tiek pat kartų ir dar 3 prasižengė.

Eric Gordon prie pergalės prisidėjo 20 taškų. O komandoje žaidė tik 8 žaidėjai.

Pralaimėtojų gretose Allonzo Trieras surinko 31 tašką, dar 21 pridėjo Tim Hardaway Jr.