Dar vienos blankios J. Valančiūno rungtynės – „Grizzlies“ užtikrintai pasiekė pergalę

NBA lygoje vis geresnę formą demonstruoja lietuvio atstovaujama ekipa, kuri vėl iškovojo pergalę. Jonas Valančiūnas su Memfio "Grizzlies" (9-17) rezultatu 128:111 (35:30, 34:24, 35:30, 24:27) nugalėjo Vašingtono „Wizards“ krepšininkus (7-17), kurie šiame sezone nespindi gynybos faktoriumi.

Rungtynės buvo rezultatyvios ir abi komandos žaidė gražų žaidimą, tačiau beveik kiekviename kėlinyje savo pranašumą įrodė "Grizzlies" komanda. Tik paskutinis ketvirtis šiek tiek sušvelnino "Wizards" atsilikimą, tačiau rungtynių baigčiai, tai nei kiek nepadarė įtakos.

J.Valančiūnas vėl sužaidė prastą mačą ir nebuvo itin rezultatyvus. Jis per 29 minutes surinko 6 taškus (3/5 dvitaškiai, 0/1 tritaškis), sugriebė 12 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo metimą, net 6 kartus suklydo bei 3 sykius pažeidė taisykles.

Komandą į pergalę vedė D. Brooksas su 27 taškais.

Pralaimėtojų gretsoe geriausiai pasirodė B. Bealas su 29 taškais.