Didžiulį deficitą panaikinęs „AS Monako“ neatsilaikė prieš karališkąjį Madrido „Real“

D.Motiejūno atstovaujama "AS Monaco" krito prieš "Real"

Donato Motiejūno atstovaujama „AS Monaco“ panaikino didžiulį deficitą, tačiau Eurolygoje patyrė nesėkmę. Turnyro debiutantai svečiuose rezultatu 86:94 (12:30, 27:21, 26:21, 21:22) pripažino Madrido „Real“ pranašumą.

Rungtynes daug geriau pradėjo Madrido „Real“ ekipa, kuri jau antrajame kėlinyje buvo sukaupus net 25 taškų pranašumą. Tiesa, Monako krepšininkai sugebėjo įspūdingai sugrįžti į žaidimą bei panaikinti visą deficitą ir net išsiveržti į priekį.

Pirmą kartą svečiai į priekį išsiveržė ketvirtajame rungtynių kėlinyje. Willas Thomasas pelnė taškus ir perverė varžybų rezultatą – 81:83. Po šio epizodo „Real“ komandą ėmėsi gelbėti puolėjas Guerschonas Yabusele. Pastarasis pelnė penkis taškus iš eilės ir išvedė ispanus į priekį. Leo Westermannas likus beveik pusantros minutei vienu baudos metimu mažino skirtumą iki dviejų taškų, bet po to tritaškį pataikė Rudy Fernandezas ir „Real“ pergalės nepaleido.

Donatas Motiejūnas iš viso aikštelėje praleido 17 minučių, pelnė 9 taškus (2/4 dvit., 1/1 trit., 2/4 baud.), atkovojo 3 atšokusius kamuolius, perėmė vieną varžovų perdavimą, atliko rezultatyvų perdavimą,  išprovokavo 2 pražangas bei tiek pat kartų prasižengė pats.

Nugalėtojų gretose daugiausiai taškų pelnė ankščiau minėtas Guerschonas Yabusele – 18. „AS Monaco“ ekipoje nesustabdomas buvo amerikietis Mike Jamesas, kuris savo sąskaitą papildė 24 taškais.