„Žalgiris“ rungtynių pradžioje susitvarkė su „Pieno žvaigždėmis“

lkl.lt

Po krepšiais dominavęs ir gerokai taikliau iš toli atakavęs Kauno „Žalgiris“ (22-3) pratęsė pergalingą žygį. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai namie 88:70 (23:7, 20:21, 29:19, 17:23) nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (14-11).

Pastarąsias dvi savaites tiek Eurolygoje, tiek „Betsafe-LKL“ neklumpantį „Žalgirį“ į priekį vedė Deonas Thompsonas, pelnęs 13 taškų. 12 taškų prie pergalės pridėjo Edgaras Ulanovas, 11 – Rokas Jokubaitis.

Pastaruoju metu žibėjusių ir vos trečią pralaimėjimą per trylika rungtynių patyrusių „Pieno žvaigždžių“ gretose išsiskyrė 20 taškų įmetęs Yannickas Franke. Be jo dviženklį taškų skaičių pasiekė tik 13 taškų pelnęs Tomas Lekūnas.

Žalgiriečiai visas problemas išsprendė jau pirmajame kėlinyje, kurį laimėjo 23:7. Negana to, antrąjį ketvirtį šeimininkai pradėjo spurtu 9:2 bei nutolo nuo bedantį puolimą demonstravusių varžovų net 32:9.

Kovą dėl atšokusių kamuolių 48:32 laimėję ir iš toli 44 proc. taiklumu (13/29) atakavę kauniečiai nemažino apsukų ir antroje susitikimo pusėje bei išsaugoję solidžią persvarą iki finalinės sirenos šventė nesudėtingą pergalę.

„Žalgiris“: Deonas Thompsonas 13 (5 atk. kam., 4 blk.), Edgaras Ulanovas 12, Rokas Jokubaitis 11, Aaronas White'as 10, Leo Westermannas, Lukas Uleckas ir Thomasas Walkupas po 8.

„Pieno žvaigždės“: Yannickas Frake 20, Tomas Lekūnas 13, Yanci Gatesas 9 (1/7 baudos).