„Lietkabelis“ Europos taurėje dramatiškai nusileido turnyro favoritams

Panevėžio „Lietkabelis“ (2-3) FIBA Europos taurėje patyrė dramatišką pralaimėjimą. Panevėžiečiai išvykos rungtynėse 77:84 (14:20, 24:19, 22:27, 17:18) nusileido Željko Obradovičiaus treniruojamai Belgrado „Partizan“ (4-1) ekipai ir turnyre patyrė antrąją nesėkmę iš eilės.

„Partizan“ pranašumą demonstravo jau nuo pirmosios rungtynių minutės. Panevėžio ekipos krepšininkams pirmojoje rungtynių pusėje tikru galvos skausmu tapo buvęs žalgirietis Zachas LeDay. Vis tik solidžiai tolimus metimus metę „Lietkabelio“ krepšininkai į rūbinę žengė turėdami vos 1 taško deficitą.

Po pertraukos sugrįžę „Partizan“ krepšininkai iš karto surengė spurtą 12:2 ir vėl susikrovė dviženklį pranašumą. Nors panevėžiečiai ir neleido šeimininkams per toli pabėgti, tačiau aukštaūgių surinktos pražangos stabdė „Lietkabelio“ sėkmingą žaidimą po krepšiu.

Nugalėtojus į pergalę vedė buvęs žalgirietis Zachas LeDay, kuris per 32 žaidimo minutes pelnė 19 taškų (5/6 dvit., 2/3 trit., 3/3 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Panevėžio ekipoje labiausiai išsiskyrė Gediminas Orelikas, kuris taip pat pelnė 19 taškų (2/4 dvit., 4/8 trit., 3/4 baud.), atkovojo kamuolį ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.