J. Valančiūnas žaidė gerai, o „Raptors“ ketvirtame kėlinyje susitvarkė su Hawks“ (VIDEO)

Toronto „Raptors“ klubas ir toliau nemažina apsukų, o šį kartą 106:90 nugalėjo Atlantos „Hawks“ krepšininkus.

Tiesa, šį kartą „Raptors“ ekipa buvo kiek užmigusi ir dar ketvirtajame kėlinyje buvo lygus rezultatas – 81:81. Tačiau jau visai greitai „Raptors“ turėjo dviženklę persvarą (99:85), kurios jau nebepaleido.

Tai buvo 12-oji „Raptors“ pergalė per paskutines 13 rungtynių. Ir jau penktoji pergalė iš eilės.

„Raptors“ vargai tris su puse kėlinio buvo kiek netikėti, kadangi „Raptors“ užima pirmą vietą Rytų konfrenecijoje, kai „Hawks“ – paskutinę.

Jonas Valančiūnas šiose rungtynėse per 26 minutse pelnė 15 taškų (4/9 dvit., 0/2 trit., 7/8 baud.), atkovojo 7 kamuolius, išrašė du blokus, atliko rezultatyvų perdavimą ir du kartus suklydo.

Iš viso „Raptors“ ekipa jau iškovojo 27-ąją pergalę namuose per 32 rungtynes. Tai vis dar yra geriausias rezultatas visoje lygoje.

„Raptors“ ekipoje rezultatyviausias buvo DeMaras DeRozanas pelnęs 25 taškus, J. Valančiūnas pridėjo 15, C.J. Milesas 14, Serge‘as Ibaka ir Delonas Wrightas po 10.

„Hawks“ ekipoje išsiskyrė Johnas Collinsas ir Kentas Bazemore‘as pelnę po 14 taškų, Dwayne‘as Dedmonas pridėjo 12, o Dennisas Schroderis 11.