Dramatiška „Raptors“ pergalė, D. DeRozano rekordas bei J. Valančiūno pokštai (VIDEO)

Toronto „Raptors“ ekipa, tik po pratęsimo, įveikė Milvokio „Bucks“ komandą 131:127.

Ši pergalė buvo pažymėta „Raptors“ komandos klubo rekordu, kurį pasiekė DeMaras DeRozanas. Gynėjas pelnė 52 taškus ir taip pagerino prieš tai priklaususį rezultatyvumo rekordą Vince‘ui Carteriui ir Terrence‘ui Rossui, kurie buvo pelnę 51 tašką su „Raptors“ marškinėliais.

D. DeRozenas jau per pirmąjį kėlinį sugebėjo pelnyti 21 tašką ir iš viso pelnė 52 (12/20 dvit., 5/9 trit., 13/13 baud.), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, dukart suklydo ir keturis kartus prasižengė.

Įdomu tai, kad D. DeRozanas per pirmas 25 šio sezono rungtynes jis įmetė vos 17 tritaškių mesdamas 25 % tikslumu. O per pastarąsias 7 rungtynes atakuojantis gynėjas įmetė 20 tolimų metimų, o tai darė atakuodamas 53 % tikslumu.

Šiose rungtynėse išsiskirti nepavyko Jonui Valančiūnui. Aukštaūgis per 16 minučių pelnė 6 taškus (2/3 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 5 kamuolius, po kartą suklydo ir prasižengė. Su lietuviu aikštėje „Raptors“ pelnė 7 taškais daugiau negu varžovai.

Dar ketvirtojo kėlinio pabaigoje, likus 37 sekundėms, D. DeRoznas dviem baudų metimais išlygino rezultatą – 114:114. O per likusį laiką abi komandos apsikeitė netiksliais metimais ir komandos buvo priverstos žaisti pratęsimą.

Jau rungtynių pradžioje Fredas VanVleetas pataikė tolimą dvitaškį, D. DeRozanas pridėjo dvitaškį ir „Raptors“ pirmavo jau 121:117. „Bucks“ sumažinti deficito nesugebėjo ir buvo priversta pripažinti Kanados ekipos pranašumą.

„Raptors“ komandoje D. DERozanas su 52 taškais buvo rezultatyviausias, Kyle‘as Lowry pridėjo 26, Serge‘as Ibaka (8 atk. kam., 4 blk.) ir F. VanVleetas pelnė po 11.

„Bucks“ komandoje Ericas ledsoe pelnė 29 taškus (5/7 trit., 4 per. kam.), Giannis Antetokounmpo pridėjo 26 (9 atk. kam.), Khrisas Middletonas pridėjo 18, Thonas Makeris 16, Malcolmas Brogdonas 15.

O „Raptors“ komandos rūbinėje po rungtynių kalbintas rekordininkas D. DeRozanas sulaukė linksmo priminimo. J. Valančiūnas interviu metu atsistojo už amerikiečio ir laikė lapą ant kurio buvo parašyta, kiek taškų D. DeRozanas pelnė prieš „Bucks“.