Dvigubą dublį surinkęs Sorokas vedė į pergalę „Varese“ klubą Italijoje

Italijos pirmenybėse pergalę po šešerių iš eilės nesėkmių iškovojo Pauliaus Soroko vedama „Varese“ (2-6) ekipa. Lietuvio atstovaujamas klubas išvykos rungtynėse 86:70 (22:15, 21:21, 16:23, 27:11) palaužė trijų iš eilės pergalių seriją turėjusią „Trieste“ (5-3) ekipą.

„Varese“ klubas visą pirmąją rungtynių pusę buvo priekyje, tačiau po ilgosios pertraukos sugrįžę šeimininkai iš karto panaikino deficitą ir sugebėjo išsiveržti į priekį. Vis tik lemiamo ketvirčio metu šeimininkų krepšininkai atrodė išsisėmę ir iš žaidimo sugebėjo pataikyti vos 5 metimus, tuo tarpu svečiai surengdami spurtą 25:3 šventė įtikinamą pergalę.

Paulius Sorokas rungtynėse užfiksavo dvigubą dublį. Lietuvis per 31 žaidimo minutę pelnė 16 taškų (3/7 dvit., 2/3 trit., 4/5 baud.), atkovojo 11 kamuolių ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Rungtynėse rezultatyviausiai pasirodė Trey’us Kellas, kuris per 35 minutes prie pergalės pridėjo 24 taškus (3/6 dvit., 4/6 trit., 6/6 baud.) ir atkovojo 8 kamuolius.

Varese“: Tray’us Kellas 24, Alessandro Gentile 23, Paulius Sorokas 16, Anthony Beane’as 13.

Trieste“: Juanas Manuelis Fernandezas 20, Marcos Delia 12, Andrejs Gražulis 9.