Dvigubą dublį surinkęs Valančiūnas svariai prisidėjo prie „Grizzlies“ pergalės

Jono Valančiūno atstovaujama Memfio „Grizzlies“ (10-10) ekipa nutraukė keturių iš eilės pralaimėjimų seriją.

T. Jenkinso auklėtiniai namuose 130:114 (34:38, 36:30, 15:31, 29:31) reabilitavosi prieš Šarlotės „Hornets“ (12-14) krepšininkus, kuriems tai buvo pirmasis pralaimėjimas po dviejų iš eilės pergalių serijos.

Jonas Valančiūnas rungtynes pradėjo starto penkete ir ant parketo praleido 29 minutes per kurias pelnė 12 taškų (0/2 trit., 6/11 dvit.), atkovojo 15 atšokusių kamuolių ir atliko tris rezultatyvius perdavimus.

Nugalėtojus į pergalę vedė Kyle’as Andersonas, kuris per 24 minutes pelnė 27 taškus (6/8 trit., 4/6 dvit., 1/2 baud.), atliko tris rezultatyvius perdavimus ir 2 kartus atkovojo kamuolį.

Rezultatyviausiai rungtynėse pasirodė „Hornets“ ekipos įžaidėjas T. Rozieras, kuris per 33 žaidimo minutes pelnė 34 taškus (6/9 trit., 6/8 dvit., 4/4 baud.), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Grizzlies“: Kyle'as Andersonas 27 , Dillonas Brooksas 20, Desmondas Bane'as ir Graysonas Allenas po 18, Ja Morantas 15, Jonas Valančiūnas ir Tyusas Jonesas po 12.

„Hornets“: Terry Rozieras 34, LaMelo Ballas 17, Milesas Bridgesas ir Gordonas Haywardas po 15.