Š. Jasikevičius po pergalės Tel Avive: „Žaidėjai parodė, kad turi charakterį“ (VIDEO)

Kauno "Žalgiris" toliau nepraranda vilties užsikabinti už Eurolygos aštuoneto. Kauniečiai trečiadienį po atkaklios kovos Tel Avive palaužė "Macabbi" komandą.

Žalgiriečiai ilgą laiką buvo atsiliekančiųjų vaidmenyje. Po rungtynių kalbėjęs Šarūnas Jasikevičius pasidžiaugė, kad žaidėjai, nepaisant gana blankaus žaidimo, parodė charakterį.

"Tikrai turime didžiuotis komanda dėl šio rezultato. Šiais metais nebuvo tokių rungtynių, kur buvome vos ne numirę ir sugrįžome. Nors iš kitos pusės, daug kartų sugrįždavome, bet nepavykdavo laimėti", – kalbėjo strategas.

"Reikia pasidžiaugti, kaip komanda žaidžia – dvi tris savaites rodome tikrai gerą krepšinį, nors šiandien tas variantas nebuvo, nes ilgą laiką nusileidome ir fiziškumu, ir žaidimo plano nevykdėme, ir pražangos buvo neprotingos. Tada žaidėjai turi sėsti ant suolo ir reikia pradėti rotuoti ir jie patys save išsiima iš rungtynių. Bet jie tikrai turi charakterį ir man labai smagu, kad jie ištraukė rungtynes savo charakteriu", – tęsė Šaras.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts