Geležinis žmogus: LeBronas pagal sužaistų minučių kiekį artimiausius varžovus lenkia neįtikėtinu atstumu

„Cavaliers“ superžvaigždė LeBronas Jamesas kartus su savo komanda praėjusią naktį pateko į NBA finalus, kuriuose jis rungtyniaus jau aštuntą kartą iš eilės. Puikų žaidimą ir stabilumą demonstruojantis žaidėjas taip pat gali pasigirti ir neįtikėtina ištverme bei traumų išvengimu, kuriam negali prilygti joks kitas lygos žaidėjas.

Praėjusią naktį be keitimų žaidęs L. Jamesas per savo karjerą NBA jau yra sužaidęs 54169 minutes. Tai ne tik yra geriausias rezultatas tarp visų žaidėjų per pastaruosius 15 metų, tačiau artimiausi jo konkurentai net nėra arti: antroje vietoje esantis Joe Johnsonas per šį laikotarpį sužaidė daugiau nei dešimčia tūkstančių mažiau minučių – 44159 minutes.

Šį pasiekimą „Cavaliers“ superžvaigždė netrukus galės dar labiau pagerinti, kadangi su savo ekipa L. Jamesas stos į kovą finale dėl NBA čempionų titulo.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts