Dvigubas dublis ir dar vienas J. Valančiūno rekordas neišgelbėjo komandos nuo pralaimėjimo (VIDEO)

43-čią nesėkmę patyrė mūsiškio klubas NBA lygoje, nors lietuvis pasirodė puikiai surinkdamas dvigubą dublį ir pagerindamas asmeninį atkovotų kamuolių rekordą. Jonas Valančiūnas su Memfio "Grizzlies" svečiuose po pratęsimo nusileido Orlando "Magič" ekipai rezultatu 119-123 (33:23, 31:35, 31:23, 15:29, 9:13).

Mūsiškio ekipa jau pirmame kėlinyje prirėmė varžovus prie sienos ir kėlinį užbaigė dviženkliu pranašumu. Visgi prieš einant ilsėtis varžovai paliko sumažintą pranašumą. Antroje rungtynių dalyje mūsų tautiečio ekipa vėl didino atotrūkį, tačiau lemiamamas ketvirtis susiklostė tragiškai ir teko žaisti pratęsimą.

Jame sėkmė šypsojosi namų atstovams.

J. Valančiūnas žaidė 41 minutę ir pelnė 23 taškus (9/16 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 2/4 baudos metimai), jis taip pat atkovojo net 24 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 4 varžovų padavimus, tačiau suklydo 4 ir prasižengė 5 kartus.

Rezultatyvesnis buvo tik Tyleris Dorsey su 29 taškais.

Nugalėtojų gretose Terrence Rossas surinko 31 tašką, Evan Fournier pridėjo 27, Nikola Vucevic 25.