Dviženklį pranašumą panaikinęs „Rytas“ nugalėjo „CBet“

Vilniaus „Rytas“ (8-1) Lietuvos krepšinio lygoje pratęsė pergalių seriją. Giedriaus Žibėno auklėtiniai namuose 76:60 (8:24, 20:13, 33:12, 15:11) sutriuškino Jonavos „CBet“ (4-4) krepšininkus ir pasiekė šeštąją pergalę iš eilės.

Rungtynių pradžią kiek slogiai pradėję Giedriaus Žibėno auklėtiniai jau pirmojo kėlinio viduryje turėjo dviženklį deficitą, o ketvirtį baigė atsilikdami net 16 taškų. Antrajame ketvirtyje „Rytas“ palengva ėmė vytis varžovus, tačiau svečiai pranašumo iššvaistyti nesiruošė. Į ilgąją pertrauką „Rytas“ žengė turėdamas 9 taškų deficitą.

Po pertraukos grįžę vilniečiai ant parketo žengė su dideliu užsidegimu ir greitai perlaužę rungtynes susikrovė solidų pranašumą. Lemiamame ketvirtyje „Ryto“ krepšininkai nestojo ir įpusėjus ketvirčiui jau turėjo 20 taškų pranašumą, kurį išlaikė iki pat rungtynių pabaigos.

„Ryto“ vedliu tapo Maurice’as Ndouras, kuris per 23 žaidimo minutes pelnė 18 taškų (2/3 trit., 5/8 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Rytas“: Maurice'as Ndouras 18, Kennethas Smithas 16, Ivanas Buva 14, Gytis Radzevičius 11.

„CBet“: Laimonas Kisielius 15, Kahlilas Thomasas 13, Vitalijus Kozys 12.