Eurolyga: „AX Armani“ sensacijos pateikti nesugebėjo – „Real“ džiaugėsi pergale

Antradienį Eurolygos gerbėjai sulaukė 26-ojo turo starto ir intriguojančios dvikovos.

Šį vakarą į kovą stojo tris lietuvius savo sudėtyje turintis „AX Armani“ (9/17) bei „Real“ (16/10) ekipa. Po pirmų dviejų kėlinių dviženklį persvarą susikrovęs Madrido klubas varžovams neleido pagalvoti apie pergalę ir laimėjo mačą 88:77.

Be Luka Dončičiaus žaidžiančių svečių gretose Gustavo Ayonas surinko 15 taškų, o Facundo Campazzo surinko dvigubą dublį – 14 taškų ir 11 rezultatyvių perdavimų. Italijos klube rezultatyviausias buvo Curtisas Jerrellsas, kuris įmetė 18 taškų.

23 minutes aikštėje praleidęs Mindaugas Kuzminskas surinko 11 taškų (3/6 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo du kamuolius ir atliko du rezultatyvius perdavimus bei perėmė vieną kamuolį. Lietuvio sąskaitoje buvo 9 naudingumo balai.

22 minutes žaidęs Artūras Gudaitis mačą baigė su 7 taškais (1/6 dvitaškių, 5/5 baudų), 5 atkovotais kamuoliai ir trimis blokais. Po susitikimo jis taip pat buvo surinkęs 9 naudingumo balus.

Trečiasis komandos lietuvis Mantas Kalnietis, kaip jau įprasta, mačui registruotas nebuvo.