Eurolyga: pergales šventė namuose žaidusios komandos, L. Lekavičius aikštėje neišsiskyrė (REZULTATAI, VIDEO)

Šį vakarą išvydome dar tris Eurolygos akistatas.

Anksčiausiai startavo mačas Rusijoje, kuriame kovojo dvi atkakliai dėl vietos pirmajame aštuntuke besivaržančios komandos – „Chimki“ (12/9) ir „Unicaja“ (8/13). Mače nugalėtojas sprendėsi paskutinę sekunde: pergalę 68:66 Rusijos komandai išplėšė Anthony Gillo metimas atkovojus kamuolį su rungtynių sirena.

Kaip jau įprasta, rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Aleksejus Švedas, kuris surinko 22 taškus. Tuo tarpu Tyleris Honeycuttas prie pergalės pridėjo 11 taškų ir 15 atkovotų kamuolių.

Kitose rungtynėse „Bamberg“ (8/13) namuose dėka fantastiško ketvirtojo kėlinio 95:74 įveikė Luko Lekavičiaus atstovaujamą „Panathinaikos“ (13/8) komandą. Prieš paskutinį ketvirti vokiečiai turėjo vos dviejų taškų pranašumą, tačiau jo metu nesustabdomai žaidę „Bamberg“ krepšininkai įsirašė į savo sąskaitą dar vieną pergalę.

Fantastastišką mačą sužaidė Augustine'as Rubitas, kuris vos per 21 minutę surinko 26 taškus, 8 atkovotus kamuolius bei 34 naudingumo balus.

„Panathinaikos“ gretose L. Lekavičius per 13 minučių pelnė 3 taškus (0/1 dvitaškių, 1/1 tritaškių), išprovokavo tris pražangas bei pats kartą prasižengė ir surinko 3 naudingumo balus.

Paskutiniame dienos susitikime galingai puolusi „Baskonia“ (10/11) savo aikštėje 103:84 susitvarė su „Crvena zvezda“ (8/13) krepšininkais.

Ispanus į priekį vedė 25 taškus surinkęs Rodrigue Beaubois, o svečiams 22 taškus pelnė Dylanas Ennisas.