Eurolyga gyvai: „Anadolu Efes“ – „Žalgiris“

Milas gerai žaidė Tel Avive

Po pralaimėjimo Tel Avive antradienį, Kauno „Žalgiris“ Eurolygoje toliau lieka be pergalių ir yra absoliutus Eurolygos autsaideris tarp visų 18 klubų. Penktadienio vakarą žalgiriečiai Stambule vėl sieks pirmosios pergalės prieš pernykščius Eurolygos čempionus „Anadolu Efes“.

Turkijos krepšinio turtuolių žaidimas šiame sezone yra vienas didžiausių Eurolygos netikėtumų. Blogaja prasme, žinoma. Per 6 žaistas rungtynes Ergino Atamano auklėtiniai pergalę iškovojo vos sykį ir greta kauniečių tūno Eurolygos turnyrinės lentelės dugne. Nors pavyko išsaugoti pernykštės čempioniškos ekipos lyderius ir pasipildyti tokiais talentais kaip Elijah Bryantas bei Filipas Petruševas, Eurolygos čempionų žaidimas atrodo atsainus ir nemotyvuotas, o labiausiai skandina gynyba – su 82,9 praleisto taško per mačą ekipa pagal gynybos rodiklius yra prasčiausia turnyre.

Būtent prastą gynybą bei perdėta pasitikėjimą savo jėgomis atakuojant oficialiai „žalgirio“ svetainei pažymėjo ir Lietuvos čempionų vyriausiasis trenris Jure Zdovcas. Specialisto manymu, komanda per mažai įdeda juodo darbo ginantis ir tiki, kad viską pavyks išspręsti tik talentu atakuojant. Aišku, jog talento Stambulo milžinai turi su kaupu, tačiau net ir puolime kolkas stebuklų nerodo – per mačą renka vidutiniškai po 74,8 taško.

Vis dėlto, apsigauti neverta. Nors penktadienio vakarą Stambulo klubui nepadės buvęs „Žalgirio“ herojus Vasilije Mičičius ir galbūt dar keli pagrindinės sudėties krepšininkai, ši ekipa – tarsi tiksinti bomba, bet kada galinti sprogti ir parodyti tikrąjį savo potencialą. Juk pernai „Anadolu Efes“ taipogi Eurolygos sezoną pradėjo klupinėdami, bet vėliau įsivažiavo ir šlavė iš savo kelio visus varžovus paeiliui.

Nors šiandien veikiausiai nežais Emmanuelis Mudiay, žalgiriečiams bus svarbu ne tik atkakliai gintis, bet ir efektyviai išnaudoti silpną šeimininkų gynybą bei surinkti kur kas daugiau taškų nei vidutiniškai renkama iki šiol (67,3, 17-as rezultatas Eurolygoje).

Rungtynių pradžia – 20:30 val. Lietuvos laiku.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts