Eurolyga gyvai: „Unics“ – „Žalgiris“

J. Strelnieks prieš Monako ekipą žaidė puikiai

Kauno žalgiriečiams dvigubos Eurolygas savaitės pradžia džiugesio kolkas neatnešė. Po atkaklių rungtynių ir pratęsimo 98:107 savų žiūrovų akivaizdoje buvo nusileista svečiams iš Monako. Tačiau tai ne vienintelė blogybė Lietuvos čempionų stovykloje, jų yra ir daugiau. Laimėti šias runtynes kauniečiams prireiks daug sėkmės, kaip kazino žaidimuose.

Visų pirma Kauno klubui negalės padėti ne tik jau anksčiau susižeidę ir ilgai nerungtyniaujantys Paulius Jankūnas bei Joffrey Lauvergne'as, bet ir dar vienas aukštaūgis – treniruotės metu susižaidė Regimantas Miniotas. Antra blogybė ta, kad mačas prieš sekančius varžovus „Unics“ vyks neprabėgus nei 48 valandoms po praėjusių rungtynių prieš atletišką „Monaco“ klubą, kuriose reikėjo itin daug jėgų, juolab todėl, kad teko žaisti ir pratęsimą. Galiausiai neprideda pasitikėjimo ir tai, jog laukė ilga ir varginanti kelionė į Kazanę, o pastaraisiais metais Rusijoje „Žalgiris“ nelaimėdavo beveik niekada.

Nepaisant nepalankių aplinkybių, kautis teks, o varžovas išties karštas: per paskutines 7 Eurolygos rungtynes, Kazanė iškovojo net 6 pergales ir pagal šį rodiklį pastaruoju metu yra viena geriausiai žaidžiančių Europos komandų per praėjusį mėnesį.

Ekipą į priekį veda trys kertiniai krepšininkai: kroatas Mario Hezonja bei amerikiečiai Lorenzo Brownas ir Isaiah Canaanas. Šie trys krepšininkai kartu sudėjus pelno gerokai daugiau nei pusę visų komandos taškų bei individualiai solidžiu žaidimu vienas prieš vieną kuria galimybes pasižymėti komandos draugams.

Žalgiriečių treneris Jure Zdovcas teigė, jog Tatarstano sostinėje, kurioje 2015-2016 metų sezone žaidė ir „Žalgirio“ senbuvis Artūras Milaknis, reikės svaraus ne tik pagrindinių, bet ir atsarginių žaidėjų indėlio. Priešingu atveju, pergalę pasiekti prieš gerą formą demonstruojančius varžovus bus nepaprastai sudėtinga.

Rungtynių pradžia – 18:00 val. Lietuvos laiku.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts