Eurolyga gyvai: „Žalgiris” – „Alba”

J. Lauvergne'as atakuoja „Alba" krepšį

Šią savaitę žalgiriečių, kaip ir kitų Eurolygos klubų, laukia dviguba Eurolygos savaitė. Ji bus paskutinė tokia šiame reguliariajame sezone. Abejuose savaitės mačuose „Žalgirio” laukia vokiški testai.

Paskutinė kovo mėnesio ir pirmoji dvigubos savaitės kova laukia antradienio vakarą, kuomet antrąjį pagal dydį Letuvos miestą lankys Berlyno „Alba”. Vokietijos sostinės atstovai dar anksčiau už kauniečius prarado realius šansus kovoti dėl vietos tarp aštuonių pajėgiausių reguliariojo sezono ekipų, tad šis susitikimas abiems varžovams yra tiesiog garbės dvikova.

Ispano Aito Garcios Reneseso vyrai per 31 mačą Eurolygoje pasiekė 11 pergalių, ir tai nėra labai blogas rezultatas, žinant, kokį sudėtingą kelią šiame sezone nuėjo traumų, Covid-19 pandemijos nualinta ir kukliu biudžetu disponuojanti Vokietijos sostinės komanda.

Nors šio vakaro susitikime ant „Žalgirio” arenos parketo neišvysime koronavirusu sergančio Augustino Rubito bei traumą besigydančio Artūro Milaknio, žalgiriečių treneris Martinas Schilleris teigė, jog komanda Eurolygoje ir toliau demonstruos kovingumą, kuris jau yra tapęs „Žalgirio” identiteto ženklu Europoje.

Pasak specialisto iš Austrijos, rungtynės su „Alba” jam gana svarbios asmeniškai. Ne vienerius metus Vokietijoje darbavęsis ir šios šalies krepšininkus gana gerai pažįstantis M. Schilleris pažymėjo tai duodadamas interviu žiniasklaidai prieš rungtynes Eurolygos tradiciškai rengiamoje spaudos konferencijoje.

Rungtynių „Žalgirio” arenoje pradžia – 20:00 val.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts