Progą išnaudojęs L. Lekavičius padėjo „Panathinaikos“ įveikti „Maccabi“, L. Dončičius – išvytas iš aikštės (VIDEO, REZULTATAI)

Šį vakarą Eurolygoje buvo sužaisti dar trys susitikimai.

Pirmose dienos rungtynėse po pralaimėjimo praėjusiame ture „Žalgiriui“, „Fenerbahce“ (9/3) pyktį išliejo ant „Crvena Zvezda“ (5/8) komandos, kurią sutrypė net 82:56.

Atėnuose proga sužibėti pasinaudojo Lukas Lekavičius, o jo atstovaujama „Panathinaikos“ (9/4) 89:76 susitvarkė su „Maccabi“ (7/6) krepšininkais.

Dėl komandos draugo Nicko Calatheso traumos daugiau galimybių aikštėje gavęs įžaidėjas iš Lietuvos per 25 minutes pelnė 13 taškų (2/2 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai), atkovojo vieną bei prarado du kamuolius ir atliko keturis rezultatyvius perdavimus. Lietuvio sąskaitoje – 15 naudingumo balų.

Paskutinėje dienos dvikovoje įvyko ispaniškas mūšis tarp dviejų šį buksuojančių komandų – „Real“ (7/6) ir „Valencia“ (3/10).

Mačo metu iš aikštės buvo išvarytas Luka Dončičius, kuris mačo pradžioje iš pradžių užsidirbo nesportinę pražangą, o vėliau gavęs ir techninę jis buvo priverstas palikti mačą. Beje, prieš jam skirdami nesportinę pražangą rungtynių teisėjai stebėjo vaizdo pakartojimą, nors pagal taisykles to daryti negalėjo, tad nesėkmės atveju „Real“ galėjo pateikti protestą.

Visgi, net ir be savo lyderio likusi Madrido komanda sugebėjo susitelkti ir po galingo ketvirtojo kėlinio iškovojo užtikrintą pergalę 91:72.

Nugalėtojų gretose devynias minutes žaidęs Jonas Mačiulis pelnė du taškus (1/1 dvitaškių, 0/2 tritaškių), atkovojo ir perėmė po vieną kamuolį bei surinko du naudingumo balus.